Youtube da Ünlü Olmaya Hazır Olun 1

Youtube da Ünlü Olmaya Hazır Olun 1

Youtube Aboneleri Satın alın.

Uzun süredir YouTube’da içerik üretiyor ancak yeterli sayıda aboneye ulaşamıyor musunuz? Ya da bir Youtube kanalı açmayı düşünüyor fakat kimsenin kanalınıza abone olmayacağından mı korkuyorsunuz? Doğru yere geldiniz! Bu yazımızda size YouTube takipçileri satın almak hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız!

Son yıllarda dijital dünyanın popülerleşmesi ile birlikte, çok sayıda kişi işlerini çevrimiçi yapmaya yöneldi ve birçok kişi, öğrenmek istedikleri herhangi bir bilgi için bir YouTube videosu izlemeyi tercih ediyor. YouTube gibi bir sitede, çabalarınızdan herhangi bir para kazanmaya başlamadan önce uzun bir süre çaba sarf etmeli ve yeterli abone sayısına ulaşmanız gerekir. Bu süreyi kısaltmanın en etkili yolu abone satın almaktır.

Youtube da Ünlü Olmaya Hazır Olun 1

İnsanlar Neden Bir Kanala Abone Olur?

“Youtube abonesi” terimi, en yeni videolarınızdan haberdar olmak için kanalınızı ve materyalinizi “takip etmeye” karar vermiş birini ifade eder. Bir abone videolarınızı izleyen, onlara yorum yapan ve başkalarıyla paylaşan sadık bir takipçiye dönüşebilir. Geniş ve sadık bir abone tabanı oluşturmak, sağlam bir çevrimiçi topluluğun gelişimi için kritik öneme sahiptir.

Youtube da Ünlü Olmaya Hazır Olun 1

Bireyleri YouTube Aboneleri Satın Almaya Motive Eden Nedir?

YouTube aboneleri satın almanın özelliklerine girmeden önce, ilk başta insanların bunu neden yaptıklarına bir göz atalım. Bireyleri YouTube aboneleri satın almaya motive eden nedir?

Youtube da Ünlü Olmaya Hazır Olun 1

YouTube’da abone sayısını artırmanın başarıya ulaşmada önemli bir faktör olması şaşırtıcı değil. Platformun çok sayıda kullanıcısı olduğundan, YouTube kanallarının tutarlı bir abone sayısını sürdürmesi çok önemlidir. Yüksek rekabet nedeniyle, abone sayısını artırmak için bireylerden gerekli ilgiyi çekmek giderek zorlaşıyor.  Fakat YouTube algoritması oldukça özeldir ve abone sayınız arttıkça, daha fazla kişiye önerilen bir hesap olarak görünme olasılığınız artar. YouTube algoritması, kullanıcıların izlediği videoların yüzde 70’inin içeriğini belirliyor. Bu yüzden Youtube aboneleri satın almak kullanıcılar için cazip bir seçenek haline geliyor.

Youtube da Ünlü Olmaya Hazır Olun 1

Youtube’da Ünlü Olmaya Hazır Olun!

YouTube Abonesi Satın Almalı Mısınız?

YouTube aboneleri satın alırken, tıpkı Instagram takipçileri veya diğer sosyal medya platformlarında abone satın alırken olduğu gibi bazı tehlikeler bulunur. Organik olmayan bir şekilde abone ve etkileşim satın alırsanız, YouTube ve Google bundan hoşlanmaz ve hesabınızı askıya alma veya daha da kötüsü, tamamen devre dışı bırakabilir.

Youtube da Ünlü Olmaya Hazır Olun 1

YouTube tarafından kullanılan algoritma, abone satın alırken dikkate alınması gereken başka bir faktördür. Kanalınızı takip etmek için çok sayıda bot abonelik veya sahte hesap satın almanız mümkündür. Ancak bu aboneler içeriğinizle etkileşime girmeyeceklerdir. YouTube’a göre ne kadar az etkileşim (izleme süresi) alırsanız, videonuzun YouTube aramalarında keşfedilme olasılığı o kadar az olur.

Abone satın almanın birtakım riskleri olsa da bunu doğru ve güvenilir bir sitenin yardımıyla yaptığınızda, harika sonuçlar elde edebilir ve riski sıfıra indirebilirsiniz. YoutubeMarket.net organik hesaplarla ve Youtube kurallarına uygun çalışan hizmeti ile risksiz bir seçenektir. Aynı zamanda herhangi bir sorunda kullanıcılarına telafi hizmeti sunar. Abone satın alırken ve etkileşiminizi artırmaya çalışırken dikkat edilmesi gereken diğer bir konu da bu artışın doğal bir şekilde gerçekleşmesidir. Kısa sürelerde abone sayınızın fazla artması Youtube tarafından bir aldatmaca olarak algılanır. YoutubeMarket.net ise bu artışı en doğal şekilde gerçekleştirir.

Youtube da Ünlü Olmaya Hazır Olun 1

YouTube Aboneleri Satın Almanın Kanalımın Başarısını Artırması Ne Kadar Sürer?

Her YouTube içerik oluşturucusunun ün kazanması için geçmesi gereken bir süre vardır. YouTube kullanıcıları her gün platforma milyonlarca video göndererek platformda ünlü olmayı zorlaştırıyor. Bu kullanıcı ve video fazlalığı, içerik yaratıcılarının kendilerine bir isim yaratmasını epey zorlu bir hale getiriyor.

Her bir kullanıcı, video oluşturmak ve düzenlemek için önemli miktarda zaman harcar. Bu kullanıcıların çoğu bu zamanın üzerine bir de ün kazanmak için sabırlı olmaya ve aylarca beklemeye isteksizdir. Sonuç olarak, YouTube abone satın almanızı sağlayan hizmetleri seçerler. Bu hizmetler sayesinde aylarca süren emek birkaç hafta içinde tamamlanır. YoutubeMarket.net sayesinde yeni açılan kanallar ya da abone sayısını artıramayan kullanıcılar çok sayıda aboneye ve güçlü bir izleyici kitlesine ulaşabilecekleri en kısa sürede ulaşırlar.

Youtube da Ünlü Olmaya Hazır Olun 1

YoutubeMarket.net’den YouTube Abonesi Satın Almak Güvenli Midir?

Bazı YouTube kullanıcıları abone satın alarak içeriklerini veya kanallarını tehlikeye attıklarına inanıyor. Ancak durum böyle değil. Kullanıcılar YoutubeMarket.net ile gerekli korumaya sahip olacaklarından emin olabilirler. Youtube Market üzerinden YouTube aboneleri satın alan kişiler, bu süreçte kanallarını tehlikeye atmıyor. YouTube hesabınızın devre dışı bırakılması veya ödeme yaparken ciddi güvenlik sorunları yaşamak gibi konularda asla endişe duymazsınız. Kanala abone olan kişilerin tamamının gerçek kullanıcı olması, bot aktivitesi nedeniyle kara listeye alınma riski olmayan olumlu bir etkileşim olduğu anlamına gelir. Bu hizmetin bir sonucu olarak, para kazanma süreci boyunca herhangi bir zorluk yaşanmaz.

Youtube da Ünlü Olmaya Hazır Olun 1

Youtube’da Ünlü Olmaya Hazır Olun!

İçerik Üreticiler, YouTube Kanallarını Potansiyel Aboneler İçin Daha Çekici Hale Getirmek Adına Ne Yapabilir?

Bazı yenilikçi fikirler, özellikle başlangıçta sosyal medya oyununun büyük bir parçasıdır. Bu açıdan YouTube, insanların günlerini geçirdikleri diğer sosyal medya sitelerinden farklı değil. Beklentilerinizi aşan bir etkileşim oluşturmanıza yardımcı olabilecek bazı önerileri aşağıda sizler için derledik:

  1. Gecikmeleri önlemek için önceden hazırlık yapın: İçerik üreticiler, izleyicilerinin beklediği içerikleri geç paylaşmayı önlemek için her türlü önlemi almalıdır. Gecikme olasılığını azaltmanın en kolay stratejisi, videoları önceden üretmek ve daha sonra yüklemektir. YouTube’daki videolar, gelecekte belirli bir saat ve tarihte yayınlanmak üzere ayarlanabilir.
  2. Her video arama motorlarına göre optimize edilmelidir: İçerik üreticiler, YouTube kanalına yüklenen her videoyu arama motorlarına optimize etmekten sorumludur. Arama sonuçları sayfasında görünmesi için videonun başlığına alakalı anahtar kelimeler eklemek çok önemlidir. Her video için bir video açıklaması eklenmelidir.
  3. Youtube da Ünlü Olmaya Hazır Olun 1
  4. Özelleştirilmiş küçük resimler üretin: Her video için benzersiz küçük resimler oluşturmak çok önemlidir. YouTube, bir videonun belli bir karesinin küçük resim olarak sunulması seçeneğine sahiptir. Ancak videoların tıklanma sayısını arttırdığı için videonun içinden olmayan yeni bir tane üretilmesi tercih edilir. İzleyicilerden gelen daha fazla tıklama, o kanal için abone sayısında artışa yol açacaktır.
  5. Youtube izlenmesi satın alın: YouTube aboneleri satın alma konusu bu yazımızın başında gündeme getirildi. Ancak kanal sahipleri, YoutubeMarket.net üzerinden halihazırda sahip oldukları görüntülemelere ek olarak YouTube görüntülemeleri de satın alabilirler. YouTube görüntülemeleri satın almanın avantajı, daha fazla kişinin bir kanalın videolarını bulmasına ve ardından kanala abone olmak isteyip istemediğine kendileri karar vermesine olanak tanımasıdır. Ek olarak, görüntüleme elde etmek daha kolay olduğu için, sanatçılar uzun vadede daha fazla sayıda aboneye ulaşır.
  6. Youtube da Ünlü Olmaya Hazır Olun 1

https://tr.wikipedia.org/wiki/YouTube

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments