Haberler

Güzel ve iyi Isıtıcı Modelleri

Güzel ve iyi Isıtıcı Modelleri evinizi ısıtırken cebinizi yakmayan modellerdir. Tekzen ile uygun fiyatlarla bulunur. Bu güzel Isıtıcılar, her ihtiyaca uygun özelliklerle yüksek performans sergiler. Kalorifer sobası ve katı yakıtlar ile çalışan ancak bacasız olmalarıyla klasik sobalardan ayrılan ısıtıcı modellerdir. Katı yakıt sobası, odun ve kömür ile yakılarak çalışan ve nostaljik bir görünümü olan kaçınılmaz bir model seçeneğidir. Nostaljik görünümüyle lezzetli yemekler yapmanıza imkan tanıyan bir tasarıma sahiptir. Güzel ve iyi bir Isıtıcı arıyorsanız kuzineli soba modellerine bakabilirsiniz. Sıcak su ve ısıtma ihtiyacını daha modern bir yolla karşılayan kombi, günümüzde en sık tercih edilen ısıtıcılar arasında yer alır. Enerji tasarrufu konusunda ön plana çıkan yoğuşmalı kombi modelleri ise özel çalışma mekanizmasıyla dikkat çeker. Yüksek kalitesi ve enerji tasarrufu sağlayan çalışma prensipleri ile yaşam alanlarınızda sizlere eşlik edecek ısıtıcı modelleriyle soğuk havalarda sıcaklığın konforunu deneyimleyebilirsiniz.

Isı Yalıtımı ile Tasarrufunun Önemi

Yaşam alanlarında yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanmasına imkan tanıyan ısı yalıtımı, zararlı madde emisyonunun önüne geçerek sağlıklı bir çevreyi beraberinde getirir. Binalarda yapılan ısı yalıtım uygulamaları, korozyonu önleyerek yapı güvenliğine de yardımcı olur. Isı yalıtımının önemi bunlarla sınırlı değildir. Binadan dışarıya ısı kaybını azaltarak enerji tasarrufunu artıran ısı yalıtımının ısıtıcıların kullanımında tasarruf edilmesini sağladığı da görülür. Isı tasarrufu için önem arz eden yalıtım sayesinde ısıtıcıların oluşturduğu ısının bina içerisinde kalması sağlanır. Böylece ısıtıcının sunduğu enerji tasarrufu desteklenmiş olur. Isı tasarrufunu desteklemek için ısı izolasyon ürünlerinden de yararlanabilirsiniz. Kapı altı rüzgarlığı ürünleriyle yakıt tasarrufu sağlamanız mümkündür. Odalar arasında ısı geçişini önleyerek ısıtıcınızın daha verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olabilirsiniz.

Isıtıcı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Isıtma ürünleri seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunur. Dikkat etmeniz gereken ilk nokta seçeceğiniz ısıtıcının 1000 W ile 3000 W arasında çalışması olur. Bu aralık, hem ısı tasarruflu hem de yüksek performanslı bir deneyim elde etmeniz için gereklidir. Enerji tasarrufu sağlamak için oda termostatı ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Yeterince ısınınca duran, soğudukça yeniden çalışan bu ürünleri, durduğunda kapatıp açmamanız gerekir. Isıtıcı seçiminde cihazın enerji tüketimi ve günlük sarfiyatını öğrenmeniz tavsiye edilir. Bu bilgi sayesinde ısı tasarrufunu kaçınılmaz kılabilirsiniz. Devrilince otomatik olarak kapanan ısıtıcılara yönelerek güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Isıtıcı seçimi yaparken cihazın güvenlik önlemlerini detaylı bir şekilde incelemeye dikkat etmeniz önerilir. Kullanımı kolay ve modern bir ısıtıcı arıyorsanız pelet sobası sizin için ideal bir seçim olabilir. Sadece belirli alanları ısıtan bir cihaz arıyorsanız infrared ısıtıcı modellerine göz atabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınızı ve ısı tasarrufu konusunu göz önünde bulundurarak doğru ısıtıcı seçimi yapmanız mümkün olur.

Yüksek Performansı ile Göz Dolduran Isıtıcılar

Elektrikli panel konvektör ısıtıcı doğal konveksiyon prensibi ile çalışarak soğuk havayı ısıtır. Havlupan havlu radyatör ise hem banyoyu ısıtmayı hem de havlularınızı kurutmayı başaran özel tasarımıyla göz doldurur. Yüksek performansıyla dikkat çeken farklı ısıtıcı ürünleri, ısıtma ve soğutma kategorisinde onlarca farklı model seçeneğiyle beğenilerinize sunulur. Ortama sıcak hava vererek çalışan elek fanlı ısıtıcı küçük alanların ısıtılmasında tercih edilir. Yağlı radyatör ise kalorifer peteğine benzer görünümü ile birlikte elektrik enerjisiyle çalışan bir model olur. Farklı çalışma prensipleri, tasarım, özellik ve enerji tüketimleri ile her ihtiyaca uygun ısıtıcıları hemen şimdi keşfetmeniz mümkündür. Termosifon, kuzineler, şömineler ve daha fazlası Tekzen kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile sizleri bekler.

Leave Comment