BEYNİMİZE ÇİP TAKACAKLAR. OKULLAR SONSUZA DEK KAPANABİLİR 1

TUNCER – Gizem Avcısı ABONE Olun

BİR YANDAN ÜRPERTİCİ BİR YANDAN DA HEYECAN VERİCİ TEKNOLOJİK BİR BULUŞA İMZA ATAN BİLİM İNSANLARI VE ELON MUSK ŞİRKETİ NEURALİNK, BİZ İNSANLARA NASIL BİR GELECEK VAAD EDİYOR?

Elon Musk. Onun için 21. Yüzyılın Thomas Edison’ı da diyorlar.Dünyanın en zengin 3. Kişisi.Yaptığı çılgın bilimsel çalışmalarla adını sıkça duyuyoruz.İşte o çılgın projelerinden bir tanesi belki de insanlık tarihini kökünden değiştirmeye hazırlanıyor.Fakat Bu değişim kimilerine göre bizleri daha aydınlık bir geleceğe götürecekken kimilerine göre ise 2020 yılında insanlığın yokoluşunun ilk adımları atılmış olabilir. Videoda anlatacaklarımı duyduğunuzda büyük ihtimalle sizlerinde de bu yeni teknolojinin sadece parlak tarafını görmeyeceğinizden eminim.Yanlış anlaşılmasın Bilim ve teknoloji aslında her zaman iyidir.İnsan zekasının bizi nereye ulaştıracağını görmek her geçen gün yepyeni gelişmelerle geleceğe doğru yol almak oldukça heyecan verici.Fakat bilim ve teknolojiyi kötü yapan bir etken var ki o da yine insanın kendisi.Yani bilimi kimlerin kullandığı.Kötü niyetli kişilerin şeytani amaçları uğruna kullandığı teknoloji , insanlığa zarardan öteye birşey vermeyecektir.

BEYNİMİZE ÇİP TAKACAKLAR. OKULLAR SONSUZA DEK KAPANABİLİR


neuralink elon musk bilim teknoloji beyin çipi neuralink nedir neuralink barış özcan elon musk kimdir elon musk uyduları tuncer gizem avcısı tuncer merez elon musk çip elon musk türkiye tuncer gizem avcısı gelecek teknolojik transhumanizm robot yapay zeka robotlar robot teknolojisi kıyamet alameti yapay zeka robot dünyanın sonu robot sofia said ercan erkan trükten ne var ne yok evrim ağacı ayhan tarakçı bebar bilim 2020 2021 elon musk

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments