Yeni sene 2023 ile ilgili söylenmiş Güzel Sözler

Yeni sene 2023

İçindekiler

de tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.

2023 tüm dünyaya barış tüm insanlara huzur getirsin.

Yeni sene 2023 Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan dostlarına güven sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

Yaşamında güzel yıllar mutlu yarınlar gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar…

Yeni sene 2023

bizlere kutlu olsun. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık başarı ve mutluluk dolu olsun.

2023 yılı kalbinizdeki tüm iyi dileklerin gerçekleştiği bir yıl olsun mutlu yıllar. Yeni Yıl 2023

Yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını diler tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

Yaşamınca güzel yıllar mutlu yarınlar dostça dostluklar hep senin olsun. Yeni yılın kutlu olsun!

Yeni sene 2023

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Hayatın olduğu yerde umut vardır. Yeni yılda tüm ümitler ve başarılar sizinle olsun. Mutlu yıllar. Yeni Yıl 2023

Nerede hayat varsa orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu bir yıl dilerim.

Mutluluklar paylaşıldıkça büyür ve çoğalır. Yeni yılınızın bol paylaşımlı olması dileğiyle… Yeni yılınız kutlu olsun.

Her Yeni Yıl yeni tazelenen umutların çoğalan sevgilerin habercisidir. 2023 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice Yıllara…

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların acıların ve felaketlerin geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Yeni sene 2023

Cevap verememek dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun. Mutlu yarınlar mutlu yıllar dilerim.

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği sevgi huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle.

2023 yılı acılarımızla sevinçlerimizle geride kalacak. 2022 daha fazla umut daha fazla sevinç daha fazla mutluluk getirsin.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yeni sene 2023

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini yaşantında hiçbir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Yeni yılını tüm yüreğimle kutluyor daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum.

Bembeyaz yağan kar ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.

Geleceğimiz için umutlu bereketli 2022’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz. Hep birlikte nice mutlu yıllar! Yeni Yıl 2023

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Rüya yarın hayalidir. Rüyayı mutlu hayali umutlu yapan bugündür gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun!

Her yeni yıl bir başka güzel. 2023 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

En büyük zaman hırsızı yaşadığımız kararsızlıktır. 2023 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle nice mutlu yarınlara…

En güzel en huzurlu en barış dolu günler tüm insanlığın olsun mutlu seneler.

Yine bir yılbaşı geldi. Bu yılbaşı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

https://tr.wikipedia.org/wiki/2023

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments